Збірник нормативних документів закупівельника для роботи в системі Е-тендер

Збірник нормативних документів закупівельника для роботи в системі Е-тендер

В рамках навчання працівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та працівників державних в місті Києві районних адміністрацій, які займаються підготовкою документації та супроводженням державних електронних закупівель, підготовлено навчальний матеріал для полегшення ведення закупівель. 

Так, за результатами лекції, яка була організована 08 липня за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі УкраїниТОВ «Е-Тендер» та громадської організації “Transparency International Ukraine”, підготовлено презентаційний матеріал із основ ведення державних електронних закупівель. 

Сьогодні нашим партнером ТОВ “Е-Тендер” було розроблено Збірник нормативних документів закупівельника для роботи в системі е-Тендер, в якому представлені всі законодавчі акти, що регламентують здійснення закупівель в електронній формі.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з 1 серпня 2016 року до системи державних електронних закупівель повинні долучитись  усі замовники, які здійснюють діяльність у всіх сферах господарювання.